Logo

Reklamace

V našem E-shopu máte stejnou záruku jako v kamenném obchodě. V našem zájmu je každou reklamaci vyřešit v co nejkratším termínu a ke spokojenosti zákazníka.

Záruka začíná běžet dnem převzetí výrobku kupujícím. Na zboží je poskytována záruka ……. Měsíců, stejně jako v kamenném obchodě. Prodávající zodpovídá za všechny vady výrobku, které má zboží při převzetí zboží kupujícím nebo které se objeví v průběhu záruční boby. Nevztahuje se na vady způsobené nešetrným zacházením nebo mechanickým poškozením. Reklamaci je možné uplatnit poštou i osobně.

Podrobný reklamační řád ke stažení ZDE

Zakoupené zboží můžete předat k reklamaci v našem kamenném obchodě na adrese…………………………………………………………………………………………….

Nebo poštou na výše uvedenou adresu

Reklamační formulář ke stažení ZDE

Po převzetí zboží k reklamaci bude výrobek postoupen k posouzení a v případě uznání reklamace Vám bude zboží buď vyměněno, neb Vám budou vráceny peníze, nebo bude zboží v zákonné lhůtě opraveno. Viz. Reklamační řád

Doručení poštou

V případě, že budete zakoupený výrobek zasílat k reklamaci poštou, popř. jinou službou, zašlete zásilku na adresu: …………………………………………………………………………………………………

Zboží musí být řádně zabalené ,popř. pojištěné, tak aby nedošlo během přepravy k jeho poškození. Náklady na dopravu spojené s reklamováním výrobku, popř. jeho pojištění si hradí vždy kupující sám.

Nikdy neposílejte reklamované zboží na dobírku. Takovou zásilku nebudeme přebírat.

Po doručení reklamovaného výrobku prodávajícímu se postupuje stejně jako při osobním předání.

Reklamační oddělení můžete písemně kontaktovat na emailové adrese :

reklamace@invicta-watches.cz


Přiložené soubory

docx Reklamační formulář.docx